Şükrü Saraçoğlu Stadı Gezisi

Türk futbol tarihinde ilkleri yaşatan Fenerbahçe yine bir ilke daha imza atarak, Şükrü Saraçoğlu Stadyumunda bir müze turu düzenleyerek herkesi Efsaneyi Yaşamaya davet ediyor ve 110 yıllık gurur dolu geçmişini gözler önüne seriyor.Şükrü Saraçoğlu Stadı gezisi içerisinde yeni adıyla Ülker Stadyumu, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi ve müze turu bulunmaktadır. Bilinmeyen ve en merak edilen yönleri ile Fenerbahçe spor severlerle buluşuyor.

Stadyum ve müze turu 6 Mart 2018 itibariyle ziyaretçilere açıldı ve tüm ziyaretçiler rehberler eşliğinde turunu tamamlayacak. Turlar yalnızca taraftarlar için değil tüm Türk ve yabancı spor severler için güzel bir deneyim olacak. Hemen hemen herkesin Türk futbol tarihinden izler bulacağı, o anları yeniden ve yeniden yaşayacağı bu deneyime katılmak bir ayrıcalık olacaktır.

Tur esnasında yalnızca stadyum, kompleks ve müze değil aynı zamanda ziyaretçiler, basın ve yönetim localarını, maçların canlı anlatıldığı ve basın toplantılarının düzenlendiği odalar, misafir ve takımların soyunma odaları, yedek kulübeleri gibi en çok merak edilen yerleri en ince ayrıntılarına kadar görme ve öğrenme imkânı veriyor.

Pazartesi günleri ve iç saha maçlarının olduğu günler dışında her gün saat sabah 10:00’dan itibaren 45 dakika aralıklarla 1,5 saatlik turlara katılabilirsiniz. Tura katılmak için alacağınız bilet tam 30 TL, indirimli bilet ise 20 TL gibi uygun ücretlere sahiptir. Biletlerinizi Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’ndeki Fenerbahçe Efsanesi bilet gişesinden satın alabilirsiniz.

Yine tur bitiminde Green Box teknolojisi sayesinde futbolcularla ve efsaneleşen kupalarla fotoğraflarda bir araya gelerek bu muhteşem deneyimi ölümsüzleştirebilirsiniz. Zaman içerisinde ziyaretçiler için birbirinden farklı sürprizler olabileceğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Tüm ziyaretçiler tur sonunda isimlerine özel katılım sertifikasına ücretsiz bir şekilde sahip olabilecekler.

Yaklaşık iki yıla aşkın bir süreçte, uzun ve meşakkatli çalışmalar sonrasında oluşturulan Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze turu, bugüne dek profesyonel yöneticileri ve tur konusunda ülkemizin en önde gelen isimleri ile oluşturulmuş ve Türkiye’de bu sektörde ilk ve tektir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir