Küçükyalı Hilltown Alışveriş Merkezi

Rönesans şirketi tarafından Küçükyalı tarafında E5 kara yolu kenarına inşa edilen Hilltown İstanbulun en büyük Alışveriş Merkezleri arasında yer almaktadır. Küçükyalı Hilltown Alışveriş Merkezi 2017 Eylül ayında üç gün üç gece süren görkemli şovlar eşliğinde açıldı. 192 adet farklı mağazası bulunan HilltownAvm kolay ulaşılabilir yeri sayesinde büyük ilgi görmektedir. Bu markalar arasında Armani Exchange, Bershka, Beymen Club, Boyner, Brandroom, Carter’s, H&M, MassimoDutti, Network, Stradivarius, Zara bulunmaktadır. Mağazalar haricinde alışveriş caddeleri, kafeleri, restoranları eğlence ve sanat alanları alışveriş kasabasını andıran konsepti sayesinde ziyaretçilerine farklı deneyimler sunmaktadır. Vakko Patisserie, Big Chefs, Midpoint, PolenezBrasserie, Michelle, HappyMoon’s, SushiCO gibi mekanlar ise birbirinden farklı lezzetli menülerle ziyaretçilerini bekliyor

HilltownAvm 60 bin metre karelik bir alanda bulunmaktadır. Açık ve kapalı alan konseptleriyle ülkemizin ilk avmsi olarak isim edinmiştir. İki katı kapalı, üst katları ise açık olan avm deniz manzarası ile bütünleşmiştir. Avm içerisinde kiralama hizmetleri ise avro üzerinden yapılmaktadır. 2 bin metre karelik eğlence alanlarında 12 adet sinema salonu, spor salonu, 40 adet kafe ve 2 bin 400 araçlık otopark bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çocuklar için 600 metre kare ücretsiz açık oyun alanı bulunmaktadır. Bu alanda klasik oyuncakların yanı sıra çocukların ruhsal, zihinsel ve fiziksel gelişimine destek veren alanlar bulunmaktadır. 2 bin 700 metre karelik bir alanda ise konserler, canlı performanslar yapılıyor. Birbirinden ünlü sanatçıların konserlerinin olduğu Küçükyalı Hilltown Alışveriş Merkezi İstanbul’un en popüler yerleri arasında ilk sıraya yerleşmiş durumda.

Küçükyalı Hilltown Alışveriş Merkezi yaklaşık 2 milyon nüfusu bulunan bir çevrededir. Yıllık 15 Milyon kişi tarafından da ziyaret edilmektedir. Bunun yanı sıra 2500 kişiye iş imkânı sağlayacak olan Küçükyalı Hilltown Alışveriş Merkezi en yüksek cirolu ilk 5 Avm arasında yer almaktadır. Küçükyalı’da yer alan avmye gidebilmek için ise Kartal’dan Kadıköy’e giderken yolun sağında, metro durağından ise birkaç yüz metre uzaklıkta bulunmaktadır. Küçükyalı Hilltown Alışveriş Merkezi’nin hemen yanında İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı kampüsü ve TED Rönesans Koleji bulunmaktadır.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir