Esenlere en yakın alışveriş merkezi

Günde binlerce kişinin ziyaret ettiği Esenler ilçesinde bulunan otogara yakın alışveriş merkezlerinden birisi sizlere İKEAnın tanıtımını yapacağız, otobüs beklerken eşyalarını emanet eşya odasına bırakan yolculuklar çevrede gezerek vakit geçirebileceği yer aramaktadır. Esenler otogarına en yakın konumda bulunan alışveriş merkezlerinden birisi İKEA olup insanlar otobüs beklemek için vakitleri olduğunda ya da başka zamanlarda buraya gelerek keyifli vakit geçirebilmektedir. İKEA alışılmış alışveriş merkezlerinden farklı bir yapıya sahiptir. İKEA genellikle mobilya ağırlık ürünler bulundurmakla beraber alışveriş merkezinin içinde farklı ürünler de bulunabilmektedir. İnsanlar buradaki ürünleri incelerken keyifli dakikalar geçirmekte ve beğendikleri ürünleri evleri için ya da hediyelik olarak almaktadırlar.

İKEA mobilya tarzı ürünlerin tanıtımını genellikle odalara yerleştirmek suretiyle yapmakta ve buranın içinde çok farklı tarzda yerleştirilmiş odalar bulunmaktadır. Odalarda bulunan eşyaların tamamı ayrı ayrı satılık olduğu gibi oda içerisindeki ürünlerin hepsi de satın alınabilmektedir. Farklı bir konsept ile müşterilerine hizmet veren İKEA, mobilya konusunda alanında farklı bir yere sahiptir. Buradan satın alınan mobilya tarzı ürünler, isteyen müşterilere hemen teslim edilirken, isteyen müşterilerin satın almış oldukları ürünlerde kargo ile evlerine gönderilmekte, böylece insanlar ürünlerinin taşıma zahmetini çekmek zorunda kalmamaktadır. Ürünleri kargo ile gönderilen müşteriler, İKEA içerisinde zaman geçirmeye devam edebilmektedir. Bu da müşteriler açısından çok büyük bir kolaylık ve rahatlık ve kolaylık anlamına gelmektedir.

İKEA günü 24 saati hizmet veren bir alışveriş merkezi olmayıp sabah 10.00’da açılmakta ve akşam 22.00’de kapanmaktadır. İnsanlar bu saatler arasında burayı gezebilmekte ve hem keyifli dakikalar geçirmekte hem de beğendikleri ürünleri satın alabilme imkânına sahip olmaktadırlar. İKEA ürün olarak müşterilerine genelde mobilya tarzı ürünler sunsa da çocuklar içinde ürünleri burada bulabilmek mümkün olmaktadır. Bunlar dışında buraya gelenler restoranda farklı yemek çeşitleri arasından seçim yaparak keyifli bir zamanlarını yemek ile süsleyebilmektedir. İKEA’da bulunan restoran insanlara dışarıda bulabilecekleri birçok yemeği sunmakta olup insanlar genel olarak yemeklerden duydukları

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir