Esenler otogarı taksi numaraları

Acil olarak taksi lazımsa eğer Esenler civarında bile olsanız otogarın taksilerini kullanabilir numaralarına anında ulaşabilmeniz için paylaşıyoruz. Esenler otogarında taksilere ulaşmak ise çok kolaydır. Otobüsten indikten hemen sonra otogarın çıkış kapısına doğru göz gezdirildiğinde bekleyen taksiler görülmektedir. Bunun dışında ise taksi durağının telefon numarası internetten rahatlıkla bulunabilmekte ve bu telefon aracılığıyla da taksi hizmeti alınabilmektedir. Esenler otogarına hizmet veren taksi durağı günün büyük bölümünde hizmet vermekte ve geceleri ise nispeten daha az araçla hizmete devam etmektedir. Bundan dolayı taksi durağının telefonun günün her saati aranarak taksi talep edilebilmektedir.

İstanbul ülkemizin en fazla göç alan illerinden birisi olduğundan dolayı burada birçok şehirden insan bulunmaktadır. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı en fazla otobüs yolculukları İstanbul’a ya da İstanbul’dan yapılmaktadır. İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında iki büyük otobüs terminali bulunmakta ve buralardan insanlar diledikleri şehirlere yolculuk yapabilmektedir. Avrupa yakasında bulunan Esenler otogarı Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük otogarı, dünyanın ise üçüncü büyük otogarıdır. Esenler otogarından birçok noktaya doğrudan ya da dolaylı olarak otobüs seferleri düzenlenmekte olup insanlar bu otobüs seferleri ile ülkemizdeki hemen her ile rahatlıkla gidebilmektedir. Bundan dolayı Esenler otogarında insanları bazı ihtiyaçları olmakta ve bu ihtiyaçlar otogardaki işletmeler tarafından karşılanmaktadır.

Esenler otogarına gelen yolcuların buradan ayrılmak için farklı seçenekleri bulunmakta olup bunlar toplu taşıma araçları ve taksilerdir. Bunların dışında gelen yolcular, akraba ya da yakın arkadaşları tarafından karşılanarak onların özel araçları ile de buradan ayrılabilmektedir. Esenler otogarına gelen yolcuların buradan ayrılmak için kullandıkları taksilerin toplu taşıma araçlarına göre bazı avantajlı yanları bulunmaktadır. Taksiler ile otogardan ayrılmak isteyen kişiler öncelikle evlerine ya da gitmek istedikleri diğer noktalara doğrudan gidebilmektedir. Toplu taşıma araçları belli bir hat üzerinden hareket ederken taksilerde böyle bir durum olmayıp istenilen noktaya kısa sürede gitmektedir. Ayrıca taksiler, yolculara rahat ve ferah bir ortam sağlarken toplu taşıma araçlarında böyle bir ortam bulma şansı neredeyse imkansızdır.

Esenler Otogar Taksi Telefon: 0212 658 05 05

[Toplam: 9   Ortalama: 2.8/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir