Konya Sabiha Gökçen Ucuz Uçak Bileti

Konya Tarihi İpek Yolu üzerindeki konumu ile her dönem büyük önem taşımış ve tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan bir şehir olarak İstanbuldan yapılacak yolculuklarda Sabiha Gökçen havalimanından ucuz bilet alınarak ziyaret edilmektedir. Konya birçok uygarlığı bünyesinde barındırmıştır. Önemli bir kültür merkezi olan Konya özellikle İstanbul gibi popüler kentlerden turistlerin akınına uğramaktadır. Ulaşım Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden gerçekleşmektedir.

Seferler için ucuz uçak bileti temin edilebilmektedir. Yanı sıra; camileri, medreseleri, han, kümbetleri ve doğal güzellikleri ile birçok kişinin görmek isteği bir şehirdir. Konya ve İstanbul arası uçuş seferleri günde farklı iki havayolu firması tarafından düzenlenmektedir. Günde 5 sefer düzenlenen yolculuklar 1 saat 10 dakika sürmektedir. Ortalama 79 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile ulaşım rahatlıkla sağlanabilmektedir. Firmalar arasındaki fiyat farkları bilet alımı yapılırken değerlendirilmelidir. Haftanın bazı günlerinde fiyatlar daha düşükken bazı günlerinde de artış gösterebilmektedir. Bu noktada iyi bir araştırma yapılması önerilmektedir.

Konya İstanbul arasında gerçekleştirilen uçuşlarda hafta içi Perşembe, Cuma hafta sonu cumartesi ve pazar günleri daha pahalı satılan biletler hafta içi Salı ve Çarşamba günleri uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Ucuz bilet bulabilmek için firmaların fiyat alarmı seçeneğinden faydalanmak gerekmektedir. Bu şekilde iller arası uçuş bilgileri önceden kişilerin mail adreslerine ulaşarak bilgilendirme yapılmaktadır. Yanı sıra firma e-bültenleri, karşılaştırmalı bilet arama motorları da kullanılarak ucuz bilet alımı sağlanabilmektedir. Bununla birlikte firmaların zaman zaman düzenledikleri kampanyalarda ucuz bilet alımlarının yapıldığı da görülmektedir.

Konya ve İstanbul arasında gerçekleşecek olan yolculularda karşılıklı sefer düzenleyen firmalar farklı fiyat seçenekleri ile yolcularının ulaşımlarını sağlamaktadır. En uygun seçeneklerden faydalanmak isteyen yolcular erken rezervasyon, fiyat alarmı, firma ücret karşılaştırmalarını mutlaka gerçekleştirmelidirler. Bu şekilde indirimli alımların yapılması mümkün olmaktadır. Günlük sefer sayısının yoğun olduğu iller arasında yer alan Konya ve İstanbul’a popüler firmalarla yüksek hizmet kalitesi sunarak ulaşım sağlamaktadır. Her iki ilde de havalimanlarının konfor ve güvenilirliği birçok yolcunun seyahat fikrinin pozitif olması noktasında etki etmektedir. Fırsatlardan yararlanmak için sıkı takipçi olunması ve duyuruların takip edilmesi önerilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir