Kars Sabiha Gökçen Uçak Biletleri

Ülkenin doğusunda yer alan Kars tarihi ve kendine özgü doğası ile birçok kişi tarafından ziyaret edilen bir şehir olarak bilinmektedir ve kişiler İstanbul’dan buraya gelmek için Sabiha Gökçenden uçak bileti alarak Kars Harakani Havalimanına iniş yapmaktadırlar. Karşılıklı seferin en fazla düzenlendiği havalimanı İstanbul Sabiha Gökçen ile ulaşımın gerçekleşmesi için satılan uçak biletleri online ya da satış ofislerinden temin edilmektedir. İç hat uçuşlarına ev sahipliği yapan Kars Havalimanı il dışında; Artvin, Ağrı ve Ardahan gibi şehirlere de ulaşım için tercih edilmektedir. Havalimanında 1 adet gelen yolcu, 1 adet giden yolcu salonu bulunmaktadır. Yanı sıra VIP ve CIP salonları da alanda yer almaktadır. İstanbul ve Kars arasında uçak yolculuğu yapmak isteyen kişiler biletlerini uygun firmalar üzerinden temin edebilmektedir. Uçak biletlerini seçerken firmalar arası karşılaştırma yapılmasının ardından bilet satın alınması tercih edilmektedir.

Sabiha Gökçen ve Kars Harakani uçuş seferleri düzenleyen firmaların fiyatları hakkında bilgi almak için kurumsal sitelerden, sosyal medya kanallarından, karşılaştırmalı arama motorlarından bilgi almak mümkündür. En uygun fiyatları bulmak için fiyat alarmı seçeneği ile bilgi almak mümkündür. Firma tercihinin yapılmasının ardından tarih, saat, sınıf ve fiyat gibi seçeneklerinin belirlenmesi gerekmektedir. Sonrasında arama butonuna basılarak ilgili bilet seçeneğinin listelenmesi sağlanmaktadır. Örneğin; Nereden kısmına İstanbul SAW tercihi yapılmalı ve nereye kısmına ise Kars Harakani Havalimanı girişi yapılmalıdır. Gidiş ve dönüş tarihlerinin de belirtilmesinin ardından listelenmesi sağlanmalıdır. Bu aşama sonrasında uygun fiyat ve tarife uçuşları tercih edilmelidir. Son aşamada ise bilet satın alınabilmektedir.

Haftanın yedi günü Kars ile SAW arasında uçak bileti bulmak mümkündür. Firmalar düzenledikleri sefer sayısına göre haftanın iki günü ya da farklı bir firma haftanın her günü tek frekanslı olarak uçuş düzenlemektedir. İki şehir arasında ortalama 2 saat 10 dakika süre ile ulaşım sağlanması mümkün olmaktadır. Ortalama 154 TL’den başlayan fiyat seçenekleriyle ulaşım sağlanmaktadır. Genel olarak bakıldığında İstanbul SAW üzerinden gerçekleştirilen Kars uçuşları hafta içi Salı ve Çarşamba günleri uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Bilet alımları yapılırken tüm detaylar değerlendirilmelidir. Erken rezervasyon seçeneklerini değerlendirmek isteyen kişiler bilet alımlarını yaparken hava yolu firmalarının kurumsal siteleri, satış ofisleri ve çağrı merkezlerinden detaylı bilgi alabilmektedir. Yanı sıra fiyat alarmı seçenekleri ile düşük fiyatlı biletlerden haberdar olunması da mümkün olmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir