Esenler Ankara Aşti Otobüs Biletleri

İstanbul ilinin en etkin otobüs terminali olan Esenlerden ülkemizin başkenti Ankara ilinin Aşti Otobüs Terminaline olan otobüs biletleri incelendiğinde çeşitli firmalar tarafından günün neredeyse her saati ulaşım imkânı bulunmaktadır. İstanbul’un bütün terminalleri olduğu gibi İstanbul Esenler otogarından Ankara Aşti otobüs terminaline birçok firma tarafından yolculuk hizmeti verilmektedir. Bu yolculuk hizmetini vermekte olan Türkiye genelinde etkin firmalar olduğu gibi yerel olarak çalışmakta olan firmalarda bulunmaktadır. Günün istediğini her saati İstanbul Esenler Otogarı’na giderseniz muhakkak bir otobüs firmasından bilet bulabilirsiniz. Çeşitli firmalar arasından biletinizi seçmeniz size avantaj sağlayacaktır. Çeşitli firmalar çeşitli fiyatlarda biletleri ücretlendirmektedir.

Bilet seçeneklerinizi değerlendirirken daha ucuza bilet bulma imkânınız artacaktır. Bunun yanı sıra birçok farklı otobüs çeşidi arasından da seçiminizi yapabilirsiniz. İsterseniz süit araçları tercih edebilirsiniz. Otobüsün molalı olanlarını tercih edebileceğiniz gibi molasız Express bir şekilde direk olarak ulaşımı sağlayan firmaları da tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet üzerinden gitmek istediğiniz tarih ve saat için giriş yapmak ve seçenekler arasındaki size en uygun olanı seçmek. Bilet seçme ve satın alma işlemleriniz online olarak yapabileceğiniz gibi dilerseniz Esenler’e giderek de biletleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Otobüs firmalarının satış ofisleri ile görüşerek otobüsler, biletler ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ardından seyahat etmek istediğiniz en uygun fiyatlı ve en uygun saatli bileti seçerek yolcuğunuzu keyifli bir şekilde başlatabilirsiniz.

İstanbul ile Ankara arasında yolculuk hizmeti vermekte olan onlarca şirket bulunmaktadır. Türkiye çapında büyük ağa sahip olan firmalar zaten rutin olarak İstanbul Ankara seferlerini gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra yerel olarak hizmet vermekte olan firmalar da yolculukları esnasında Ankara ilinden geçtikleri için biletleme işlemlerini yapabilmektedir. Türkiye çapında her gün düzenli olarak hizmet veren şirketler Kamil Koç, Metro, Efe Tur, İstanbul Seyahat, Ulusoy, Nilüfer Turizm gibi firmalardır. Bazı özel zamanlarda bilet bulmak biraz güçleşebilmektedir. Okulların tatil olma zamanı, bayramlar resmi ve dini bayram tatilleri gibi vakitlerde bilet bulmak sıkıntılı bir hal alabilmektedir. Bu gibi zamanlarda doğu illerine giden otobüsleri seçmek bir seçenek olabilir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir