Ayvalık Esenler Otobüs Bileti Ara

Balıkesir ilinin güzide ilçesi Ayvalık ilçesinden İstanbul Esenler otogarına olan otobüs bileti fiyatları ve yolculuk zamanları incelendiğinde karşımıza birçok farklı firma tarafından verilmekte olan hizmetler çıkmaktadır. Arama motoruna otobüs bileti ara diye aratıldığı zaman gideceğimiz yer ve zamanı seçtikten sonra çeşitli firmalar arasından bize en uygun bileti seçerek otobüs yolculuğumuzu başlatabiliriz. Balıkesir’in Ayvalık ilçesinden İstanbul’un bütün terminallerine otobüs biletleri satılmaktadır. Ayvalık ilçesinden İstanbul’un terminallerinden olan Esenler’e olan biletler incelendiğinde karşımıza bazı firmaların yapmış olduğu biletlendirmeler çıkmaktadır. Seyahat tarihimiz belli olduktan hemen sonra internetten bir araştırma yaparak gideceğiniz yerin bilet seçeneklerini değerlendirmelisiniz.

İnternetten bir araştırma yaptıktan sonra istenilen tarih ve saatli, cebinize uygun olan bileti seçmelisiniz. Bilet bulamama gibi bir sorun ile karşılaşmamak adına biletlerinizi en erken biçimde alarak bu sıkıntıdan kurtulmalısınız. Bazı özel zamanlarda bilet bulmak bir hayli zor olabilmektedir. Dini ve milli bayramlarda, okul tatil zamanlarında, yılbaşında vb. vakitlerde bilet bulmak sıkıntılı bir hal alabilmektedir. Bilet bulamadığınız takdirde aktarmalı bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bu gibi durumlar yaşamamak için biletlemelerinizi önceden ayarlamalısınız. Online olarak yapacağınız alışverişlerde bütün fiyat ve firma seçeneklerini önünüzde görebilirsiniz. Böylece rahatça fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz size en uygun fiyatlı ve tarihli bileti satın alabilirsiniz. Online alışveriş yerine direk bilet satış ofislerine giderek de bu bilet satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayvalık ile İstanbul arasında yolculuk hizmeti vermekte olan firmalar mevcuttur. Bunlar Metro, Balıkesir Uludağ firmaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu firmalar arasından sunulan saat ve tarihlerde bilet alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayvalık denildiği zaman akla ilk gelen kelime tatildir. İnsanlar birçok sebeple Ayvalık ilçesine gitmekte ve çok keyifli vakit geçirmektedir. Gezilip görülecek yerleri ile tadılacak lezzetleri ile birçok seçenek sunmaktadır. Ayvalık Çarşısı, Cunda Adası, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Plajı ve Ayazma Kilisesi ilk olarak akla gelen mekânlar arasındadır. Ayvalık ve çevresinde toplam olarak 22 adet ada bulunmaktadır. Bu adalardan sadece Cunda Adası yerleşime açıktır. Böyle bir adada yaşam nasıl olur gidip görmek ufkunuzu açabilir, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir