İstanbul Tuzla Viaport Marina

İstanbul şehrinin Tuzla ilçesinde Cami Mahallesi Balıkçılar Sokakta hizmet veren Viaport Marina yaşam merkezinde Vıasea bölümünde eğlenceyi alışveriş adasında ünlü markaları ve ülkemizin en yeni marinasını bulmak mümkündür. Viaport Marina ülkemizin gözde şehri İstanbul için eksik olan bir açığı Tuzla ilçesinde kapatmış olup dünyada bir ilki gerçekleştirerek deniz üzerinde tasarlanan yaşam merkezi olma başarısını elde etmiştir. Viaport Marina eğlence, alışveriş, marina, turizm, akvaryum, şık restoran, kafeler, Bussiness Center bölümlerine yaklaşık 1 milyar TL harcanarak inşa edilmiş bir yaşam merkezidir. Daha önce Türkiye’de ve dünyada daha hiç yapılmamış bir ilke imza atılmış ve yaşam merkezi bütün güzelliği ile deniz üzerine yapılmıştır.

Outlet tarzı ile İstanbul’un en büyük yaşam merkezi Viaport Asia ile ülkemizde il yatırımını yapan Via Properties, beş fonksiyonlu dünyanın ilk ve tek marinası olan Viaport Marina projesiyle de ülkemiz için güzel bir ilki gerçekleştirmiştir. Alışveriş, sınırsız eğlence ve beş yıldızlı konaklama fırsatlarının bir arada sunulduğu yaşam merkezinin en gözde alanı olan Viesea’da dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu bulunmaktadır. Akvaryumda 47 farklı temalı sergi yapılmaktadır. Bu sergilerde toplam 12 binin üzerinde deniz canlısı bulunmaktadır. Ayrıca dünyanın son gelişmiş teknolojisi kullanılarak inşa edilmiş olan Tema Park bölümünde 28 ayrı eğlence ünitesi bulunmaktadır. Bu eğlence üniteleri içerisinde çocuklarımızın en büyük eğlence alanı klasik luna park da bulunmaktadır.

Yaşam merkezi içinde bulunan Game Center’de 74 faklı oyun ünitesi bulunmaktadır. Ailecek oynanabilme özelliği bulunan oyunlarda aynı anda 100 kişinin oynama fırsatı bulunmaktadır. Video simülasyon ve ödüllü oyun makinelerinde ailecek oynamak oldukça keyifli olacaktır. Bowling, sinema salonlarının yanında dünyaca ünlü markaların Outlet tarzı ile bir araya getirildiği alışveriş adası da bulunmaktadır. Giyim, ayakkabı, çanta, takı, kuyumculuk adına dünyanın en gözde markalarının outlet mağazalarından alışveriş yapılabilir. Yeme ve içme alanlarının yoğun olarak bulunduğu Viaport Marina’da lüks cafe ve restoranlarda yemek yeme ve kahve içme fırsatı yakalanabilir. Deniz üzerinde şık tasarımlarla yapılan mekanlarda zaman geçirmek oldukça keyifli olacaktır. Eğlenmek, alışveriş yapmak, konaklamak ve denizini tadını çıkarmak isteyenler için Viaport Marina ideal bir yaşam merkezidir.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir