Çekmeköy MetroGarden AVM Adresi

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen MetroGarden AVM İstanbul şehrinin Anadolu yakasında yaşayanlar için Necip Fazıl Mahallesi Alemdağ Caddesi numara 940 Çekmeköy Ümraniye adresi ile oldukça ilinen bir konumda hizmet vermektedir. Biraz dinlenmek ve rahatlamak için hafta sonunu bekleyenlere Sur Yapı şirketi inşa ettiği MertoGarden AVM ile hafta içi de rahatlama alanları sunmuş olup adresi alındığında Çekmeköy ilçesindeki mekana ulaşmak oldukça kolay olması ile de gönülleri fethetmiştir. İstanbul trafiğinde alışveriş merkezlerine gitmek oldukça zahmetli olduğundan zaten iş yorgunluğunu yaşayan kişiler için bu tür mekanların konumunun kolay bulunur bir yerde olması oldukça önemlidir. Konumu oldukça rahat bulunur bir yerde olan MetroGarden 80 bin metrekarelik bir alana yapılmıştır.

Ülkemizin ve dünyanın önde gelen marklarını bir araya toplayan alışveriş merkezinin yapımı için yaklaşık olarak 400 milyon dolarlık bir harcama yapılmıştır. Düzenli etkinliklerin yapıldığı alan haftasonunu beklemeden dinlenmek, alışveriş yapmak, eğlenmek isteyenler için ideal bir yerdir. Eğlence alanları içerisinde yer alan Bowling ve Cinemaximum hem büyüklere hem küçüklere hitap ederken Playpark daha çok küçüklere hitap eden ünitelerden oluşturulmuştur. MetroGarden içerisinde toplam 147 mağaza bulunmaktadır. Bu mağazalarda çocuk ve oyuncak, spor giyim, kadın ve erkek giyim, iç giyim, ayakkabı, çanta, deri, saat, mücevher, aksesuar, kitap ve kırtasiye, çocuk giyim, elektronik eşya, dekorasyon ve ev eşyası ile sağlık ve güzellik üzerine ülkemizin ve dünyanın ileri gelen mağazalarını bulmak mümkündür.

Alan içerisinde yer alan Mac Fıt salonunda spor yapma imkanı bulunurken evi için alışveriş yapmak isteyenler için de Migros marketini bulunabilir. Güzellik adına gerekli olan her türlü malzemelerin satıldığı mağazaların yanında bakım yaptırılabilecek yerler ve doğal ürünlerin satıldığı mağazaları da bulmak mümkündür. Kuaför, oto yıkama lostra, oto kuaför gibi ek hizmetlerinde bulunduğu yaşam merkezinde sinema salonunda sinema keyfi de bir başka olacaktır. Sancaktepe ve Ümraniye’nin kesişme noktasında inşa edilen alışveriş merkezi bölgenin cazibe merkezi haline gelmiş durumdadır. Ayrıca MetroGarden AVM’nin çevresinde 336 lük daireden meydana gelen bir yaşam alanı da vardır. Necip Fazıl metro durağından direkt ulaşım sağlanan alan ziyaretçilerine zengin mekanlar sunmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir