Bursa Harem Otobüs Bileti Bul

Yoğun çalışan insanlar terminale gidip bilet alamadıklarından internet sitelerinin bul butonunu sıklıkla kullanmaktadır ki Bursa ilinden Harem otogarına otobüs bileti almak için internet hızlı bir tercihtir. Marmara Bölgesinin değerli Yeşil Bursa ilinden İstanbul’a alışveriş gezi ticaret gibi çok çeşitli sebepler ile giden sayısı çok fazla olduğundan Harem otogarına otobüs ile yolculuk yaparken bileti almak bul demek kadar kolaydır. İki şehir arası 147 kilometre olup yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika kadar sürmektedir. Bu süre Yalova Topçular iskelesinden feribot ile geçildiğinde varılacak süre olup karayolu ile yapıldığında bu süre normal hava şartları ve trafikte 3 saat kadar sürmektedir ki trafik olduğundan süre doğal olarak artacaktır.

Bursa terminalinden çok çeşitli otobüs firmaları İstanbul Harem’e yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Bu firmaların başında Nilüfer Turizm, Metro, Balıkesir Uludağ, ATS Seyahat, Lüks Yalova Seyahat, Ulusoy gelmektedir. Ayrıca güzergah üzeri olduğundan Bursa’ya uğrayan bütün araçlar İstanbul yolcularını taşımaktadır. Örneğin Manisa’dan İstanbul’a giden her firmanın aracı Bursa terminaline uğradığında yolcu almaktadır. Bundan dolayıdır ki iki rota arasında gün içerisinde araç bulamama neredeyse imkansız gibi bir şeydir. Yalnız bayram, tatil gibi durumlar söz konusu olduğunda ciddi sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlara karşı sıkıntı yaşamamak adına tedbir almak için biletlerin daha önceden alınması gerekir. İki şehir arasındaki yolculuğun bedeli indirimsiz hali ile 40 TL civarındadır.

Günümüzdeki şehirlerarası kara seyahatlerinde kullanılan otobüsler dünya çapında saygın markaların son model araçlarıdır. Güven ve emniyete önem veren şirketler öncelikle misafirlerinin hayatlarını güvence altına almak hem de kalitelerini artırmak için seçimlerini bu doğrultuda yapmaktadır. Bu araçların koltukları oldukça rahat olmakla birlikte ayakların şişmemesi ve rahat etmesi için koltuk altında ayak aparatı bulunmaktadır. Diz mesafesi geniş olan koltukların seçimi de yolculara bırakılmıştır. Bilet alırken ek bir ücret ödemeden yolcular koltuk seçimi yapabilmektedir. Koltuk arkasında bulunan ve kişiye özel olarak yerleştirilmiş ekrandan film ve dizi izleyerek, müzik dinleyerek, oyun oynayarak keyifli bir seyahat geçirilmesi amaçlanmaktadır. Araçlarda internet için wifi sistemi kullanılabilmektedir ki tablet, bilgisayar ve telefon gibi akıllı olup şarjı hemen biten cihazlar için priz de mevcuttur.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir