Zonguldak Harem Otogarı Otobüs Bileti

Karadeniz Bölgesinin en güzel kentlerinden bir tanesi olan Zonguldak ile İstanbul arasında yapılan yolculuklarda insanlar Harem Otogarı içerisinde bulunan firmaların bayilerinden aldıkları otobüs bileti ile yolculuklarını yapabilmektedir. Harem Otogarından alınan otobüs biletlerinin fiyatları tercih edilecek firmaya bağlı olarak farklılık göstermekte olup kişiler kendi bütçe durumlarına göre bunlar arasından bir tanesini tercih edebilmektedir. Fakat genel olarak söz konusu seferlere ait fiyatların 50 TL ile 65 TL arasında değiştiği söylenebilmektedir. İki kent arasında yapılacak olan otobüs yolculuğu ortalama 5 saat 20 dakika sürmekte olup gün içinde farklı firmalar tarafından çok sayıda sefer yapılmaktadır. Böylece kişiler günün hemen her saatinde buraya gidebilmektedir.

Zonguldak ile İstanbul arasında seyahat etmek isteyen kişiler için başta Efe Tur ve Metro Turizm olmak üzere farklı şirketler seferler düzenlemektedir. Özellikle sabah 8:30’dan sonra başlayan yoğunluk akşam 17:30’a kadar sürmektedir. Fakat bunların haricinde de geceleri seferler bulunmaktadır. Şirketler tarafından burada bahsedilen seyahatlerde hem 2+1 tipi hem de 2+2 tipi otobüsler kullanılmakta olup bunlar sayesinde kişiler rahat bir şekilde Zonguldak’a ya da İstanbul’a gidebilmektedir. Fakat klasik araçların yerine modern bir tasarıma sahip olan 2+1 tipi otobüsler çok daha rahattır. Çünkü söz konusu araçlardaki koltuk genişlikleri daha fazla olduğu gibi koltuk aralıkları da daha fazladır. Böylece kişiler çok daha rahat bir şekilde seyahat edebilmektedir. Bunların dışında ise TV izleme ve müzik dinleme gibi farklı seçenekler de bulunmakta ve bu sayede insanlar eğlenerekten seyahat etmektedir.

Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak içerisinde çok sayıda farklı doğal güzellik bulunmakta olup bunlardan bir tanesi Gökgöl Mağarasıdır. Gören kişileri adeta büyüleyen mağaranın içerisinde sarkıt ve dikitler bulunmaktadır. Astım hastalığına da iyi geldiği söylenen mağarayı yıl içerisinde çok sayıda insan ziyaret etmektedir. Bunun dışındaki bir başka doğal güzellik ise yine bir mağaradır. Çayır Köyü Su Mağarası oldukça farklı bir yapı olup görenlerde ilk anda biraz şaşkınlık oluşturmaktadır. Kent içerisinde bunlar dışında da çok sayıda mağara bulunmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir