Sabiha Gökçen Adana Aktarmasız Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesinin en büyük kentlerinden bir tanesi olan Adana ile İstanbul arasında seyahat etmek isteyen kişiler için Sabiha Gökçen Havalimanı inişli aktarmasız yani direkt uçak bileti ilgili hava yolu şirketleri tarafından satılmakta ve insanlar bu sayede çok uzak bir mesafeyi kısa sürede gidebilme imkanı bulmaktadır. Adana ile İstanbul arasında seyahat etmek isteyen insanların büyük bölümü Sabiha Gökçen Havalimanına yapılan aktarmasız uçuşları tercih etmekte ve bu sayede hem daha düşük ücret ödemekte hem de yolculuklarını daha kısa sürede tamamlamaktadır. Çünkü aktarmalı yapılan uçuşlarda uçaklar aktarma merkezinde beklemek durumunda kalmakta ve söz konusu durum da yolculukların süresinin daha da artmasına neden olmaktadır.

Adana ile İstanbul arasında hizmet veren çok sayıda hava yolu şirketi bulunurken bunların bir kısmı aktarmalı diğer kısmı ise aktarmasız uçuşlar yapmaktadır. Aktarmasız uçuş ile Adana’ya gelmek isteyen kişilerin Pegasus, Anadolujet firmalarından bir tanesini tercih etmesi gerekmektedir. İki kent arasında yapılan aktarmasız uçuşlar toplamda 1 saat 25 dakika sürmekte olup insanlar kısa süren yolculuk sayesinde neredeyse hiç yorulmamaktadır. Pegasus tarafından günün farklı zamanlarında seferler yapılırken Anadolujet’tebenzer şekilde seferler yapmaktadır. Alınacak biletler için ödenmesi gereken ücretler ise ortalama 75 TL’den başlamakta ve kademeli olarak yükselmektedir. Erken rezervasyon ile fiyatlar biraz daha düşebilmektedir.

Adana içerisinde bulunan güzellikler insanların buraya gelme sebepleri arasında bulunmaktadır. Adana ve Çukurova bölgesi tarih boyunca farklı devletlerin himayesi altında bulunmuş olup buna bağlı olarak burada çok sayıda tarihi yapı bulunmaktadır. Bölgenin verimli toprakları ve su kaynaklarına yakın olması insanların tarih boyunca burada yaşamasına neden olmuştur. Bunun dışında şehre yakın zamanda yapılan yapılar da insanların ilgisini çekmektedir. Bunlar arasında bulunan Sabancı Merkez Camii devasa yapısıyla görenleri etkilemeyi başarmaktadır. Yakın zamanda yapılmış olmasına rağmen bu cami şehir için çok önemli bir yere sahiptir ve buraya gelen kişiler tarafından ziyaret edilmektedir. Bunun dışında çok eski zamanlarda yapılmış olan Ulu Camii gibi eserler de bulunmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir