Batman Sabiha Gökçen Ucuz Uçak Bileti

İstanbul içerisinde yer alan iki havalimanından bir tanesi olan Sabiha Gökçen Havalimanı ile Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli kentlerinden bir tanesi olan Batman arasında yapılacak yolculuklar için ucuz uçak bileti fırsatları bulunmakta ve insanlar bu sayede söz konusu mesafeyi uçak ile çok kısa sürede gidebilmektedir. İstanbul ile Batman arasındaki mesafe düşünüldüğü zaman otobüs ile seyahat etmek aşırı zaman aldığı gibi insanları çok fazla yorduğundan kişiler uçaklar ile seyahat ederek Batman’dan Sabiha Gökçen Havalimanına 2 saatten biraz daha az zamanda gitmektedir. Söz konusu durum kişilere hem zaman kazandırmakta hem de çok büyük bir yorgunluktan kurtulmalarını sağlamaktadır.

Batman ile Sabiha Gökçen arasında hizmet veren sadece bir tane hava yolu şirketi bulunmakta ve insanlar bu firma sayesinde büyük kolaylık yaşamaktadır. Bahsettiğimiz firma Anadolujet’tir ve iki merkez arasındaki tek aktarmasız seferi yapan firmadır. Diğer hava yolu şirketleri ise aktarmalı seferler yapmaktadır. Anadolujet tarafından haftanın hemen her günü seferler yapılmakta olup bunlar saat 11:00’de gerçekleşmektedir. Seyahat toplamda 1 saat 55 dakika sürmektedir. Biletler için ödenmesi gereken ücret ise farklılık göstermekte olup talep durumuna göre fiyatlar değişmektedir. Uçak biletlerinin fiyatı 101 TL’den başlamaktadır. Fakat kişilerin acele etmemesi durumunda biletler için ödenmesi gereken ücretler çok daha fazla olabilmektedir. Çünkü uygun fiyatlı olanlar kısa sürede tükenmekte ve insanlar mecburen daha pahalı olanları almaktadır. Ödenmesi gereken ücretlerin miktarı bazen 200 TL’yi aşabilmektedir.

Batman’a insanlar farklı amaçlar için gitmekte olup bunlardan bir tanesi de turizmdir. Yani kişiler burada yer alan güzellikleri daha yakından görebilmek için Sabiha Gökçen’den buraya gelmektedir. Şehir içerisinde yer alan güzelliklerden ilki ve herkes tarafından bilineni Hasankeyf olup insanlığın önemli yerleşim noktalarından bir tanesidir. Buraya yıl içinde çok sayıda turist gelmekte ve bölgedeki esnaflarda bu durumdan oldukça memnun olduklarını dile getirmektedir. Bunun dışında kent içerisinde Zeynel Bey türbesi de yer almaktadır. Farklı bir yapısı olan türbe de turistlerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir