Atatürk Havalimanı Sinop Uçuş Saatleri

Sinop kent olarak Karadeniz sınırları içerisinde yer alan eşsiz doğası ve manzaraları ile seyahat edilmeyi hak eden şehirle arasında yer almaktadır ve tüm bölgelerden birçok kişi yılın belirli aylarında bu ile ziyaret gerçekleştirmektedir. Özellikle İstanbul Atatürk Havalimanı direkt uçuşları, uçuş saatleri ve şehir merkezini yakın olması nedeni ile tercih edilmektedir. İstanbul’dan Sinop’a günde 2 farklı firma tarafından toplamda 2 sefer düzenlenmektedir. Uçak bilet fiyatları minimum 99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ancak indirimli fiyatların yakalanamadığı zamanlarda ortalama 227 TL’den başlayan fiyatlarla bilet alımları yapılabilmektedir. Sinop uçuş saatlerine bakıldığında günün iki farklı diliminde uçuş seferi düzenlendiği görülmektedir. Yaklaşık 1 saat 30 dakika süren yolculuk sonrasında Sinop Havalimanı’na ulaşmak mümkün olmaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 08.50’de kalkan uçağın 10:20’de, 09:15’de kalkan başka bir uçağın 10:25’te ve öğleden sonra 16:20 sularında kalkış yapan uçağın ise akşama doğru 17:45’te Sinop Havalimanında olması beklenmektedir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenen şehre uçuş saatleri genellikle sabah saatlerinde gerçekleşmektedir. Ancak tarih değişikliğine göre öğleden sonra da uçuş seferleri düzenlenebilmektedir. Uygun tarihler aralığında bilet alımları için kurumsal firmaların sitelerinden takiplerin yapılması gerekmektedir. E-bültenlerine üyelik, mobil uygulamaları, sosyal ağlardan bilgi edinimi, arama motorlarının takibi ve satış ofislerinden bilgi alma gibi yöntemler ile bilet tarihi, saati hakkında bilgi almak kısa süre içerisinde gerçekleşebilmektedir. Ayrıca fiyat alarmı kurulduğunda yolculuğun gerçekleştirilmesi istenen şehir ile ilgili tüm bilgiler ve fiyat seçenekleri direkt olarak cihaza ulaşmaktadır. Yanı sıra mail adreslerine de detaylı bilgi gönderilmektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan hareketli Sinop Havalimanı’na uçuş seferi gerçekleştirecek olan farklı havayolu firmalarına ait olan uçakların uçuş saat bilgileri Sinop Havalimanı resmi sitesi uçuş bilgileri sekmesinden öğrenilebilmektedir. Gelen uçuşlar ve giden uçuşlar alanından uçağın hangi firmaya ait olduğu, uçuş numarası, geldiği havalimanı, planlanan iniş saati, tahmini iniş saati gibi uçuş bilgilerine detaylı olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Yanı sıra tercih edilmiş olan havayolu firmasına ait çağrı merkezlerini arayarak müşteri temsilcileri ile gerçekleştirilecek olan görüşmeler neticesinde tüm detaylı uçuş saati bilgilerine de ulaşmak mümkündür.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir