Atatürk Havalimanı Nevşehir Uçak Bileti Ara

İstanbul şehir merkezine yalnızca 16 kilometre mesafede bulunan Atatürk Havalimanı diğer destinasyonlara uçuş gerçekleştirmek için iyi bir tercih olarak görülmektedir. Nevşehir bu iller arasında yer almaktadır. Bu kente seyahat gerçekleştirebilmek için uçak bileti ara seçenekleri ile bütçelere uygun bilet alımlarının yapılması da mümkün olabilmektedir. Kapadokya Havalimanı’na günde ortalama karşılıklı olarak 3 sefer düzenlenmektedir. Yaklaşık 1 saat 15 dakika süren yolculuk sonrasında kente iniş yapılmaktadır. Mart ayı itibari ile en düşük fiyatlar ortalama 213 TL’den başlayarak 303 TL’ye kadar çıkmaktadır. Nisan ayı içerisinde hafta içi belirli günlerde fiyatlarda düşüşler gerçekleşse dahi minimum 130 TL’den 303 TL’ye varan fiyatlandırma seçenekleri söz konusu olmaktadır. Nevşehir seyahati için en uygun ay 16 Mayıs ile 12 Haziran tarihleri arasında gerçekleşmektedir. Bu tarihler arasında bilet fiyatları ciddi düşüşler yaşayarak minimum 95 TL’den satışa sunulacaktır. Erken rezervasyon yapıldığı taktirde ucuz bilet alımları mümkün olmaktadır.

İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı Nevşehir Kapadokya inişli uçak biletlerinin alınmasından önceki aşama araştırılmasıdır. Bu aşamada yolcular ilk önce tercih edecekleri firmalar arasında karşılaştırma yapmalıdırlar. Seyahatin gerçekleşeceği tarih ve saat belli ise en uygun bütçeli uçak firması tercih edilmelidir. Belirlenen firma sonrasında kurumsal sitesine giriş gerçekleştirilerek bilet satın alma uygulaması aracılığı ile istenen bilgilerin girişleri gerçekleştirilmelidir. Gidiş-dönüş tarihleri, havalimanı bilgileri, sınıfı gibi. Sonrasında fiyat listesi görünecek ve yolcular da uygun olan zaman dilimi ve fiyat üzerinden tercihlerini gerçekleştirebileceklerdir. İstanbul Nevşehir arası ortalama 360 km uzaklıkta olmakla birlikte yolculuk bir saati aşkın bir süre devam etmektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı Nevşehir uçak biletleri için yakın tarihte uygun fiyatlı biletlerin bulunduğu aylar Mayıs ve Haziran olarak belirtilmektedir. Bu aylarda özellikle hafta içi Salı ve Çarşamba, hafta sonu ise Pazar günlerinde indirimler diğer günlere oranla daha fazla olmaktadır. Bilet alımı yaparken bu detaylar göz önüne alarak alımlar gerçekleştirildiğinde mutlaka ciddi tasarruflar gerçekleştirilebilmektedir. Biletlerden haberdar olmak için firmaların sitelerine üyelik ve e-bülten kaydının olması gerekmektedir. Bu sayede biletle ilgili fiyat düşüşlerinden haberdar olunması mümkün hale gelebilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir