Mersin Esenler ucuz otobüs bileti

Mimari özellikleri ile dikkat çeken İstanbul şehrinin en eski otogarlarından ve en büyük otogarlarından olan Esenler Otogarı Türkiye şehirlerinin dört bir tarafına sağlamış olduğu geniş ulaşım imkanı sayesinde çok sık olarak yolcular tarafından tercih edilir. Esenler otogarından yolculuk yapacak olan yolcular otogar içerisinde bulunan firma yazıhanelerinden uygun fiyatlı otobüs biletlerini satın alabilirler. Aynı şehre birden fazla hizmet veren firma bulabilirsiniz. Bu firmalardan size uygun fiyatlarda bilet satışı yapanlarını tercih edebilirsiniz. Otogar içerisinde bulunan lokantalarda yemek yiyerek de otobüs saatinizi beklemeye imkanı bulabilirsiniz. Esenler otogarına İstanbul’un dört bir tarafından ulaşım yapabilmek çok kolaydır. İsteyenler minibüs veya otobüs gibi toplu ulaşım araçlarını kullanarak kısa süreler içerisinde Esenler otogarına ulaşım sağlayabilirler. Metro vasıtasıyla otogara ulaşmak isteyen kişiler daha kolay ve pratik bir ulaşım imkanı bulabileceklerdir.

İstanbul Esenler otogarından çıkış yaparak Mersin istikametinde yolculuk yapacak olan kişiler haftanın her günü ve günün her saati otobüs biletlerinde kolay ulaşım sağlayabilirler. Esenler otogarından Mersin’e ulaşım hizmeti veren 5 adet firma bulunur. Bu otogar vasıtasıyla Mersin otobüs biletlerinizi ortalama olarak 80 liraya satın alabilirsiniz. Esenler – Mersin arası yaklaşık olarak 13 saat sürmektedir. İstanbul’dan Mersin’e otobüs bileti almak istiyorsanız biletinizin saatlerini genellikle akşamüzeri olarak bulacaksınız. Yolculuk planlaması olarak Akşamüzeri seçilmiştir ertesi gün sabah saatlerin de orada olmanızı imkan sunulmuştur. Satın alacağınız otobüs biletlerinin kalkış saatleri genellikle 16.30, 17.59, 18.00, 20.30 ve 21.00’dır. Biletlerinizi erken rezervasyon yaptırarak satın alırsanız daha uygun fiyatlarla Mersin yolculukları yapabilirsiniz.

İstanbul Esenler otogarından Mersin’e veya Mersin’den Esenler’e ucuz otobüs biletlerinizi satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. İki şehir arasında yapılan yolculuklar da kullanılan otobüsler iki artı bir tekli koltuk otobüsler veya iki artı iki normal otobüsler olabilir. Yolculuk süresi fazla olduğundan dolayı tercih edeceğiniz otobüsün konforlu olması yolculuğunuz sırasında sorun yaşamamanız açısından önemli olacaktır. 2 artı 1 olarak tasarlanmış tekli koltuk otobüsler rahatlık açısından daha iyidir. Ultra lüks otobüsleri tercih ederek rahat koltuk, internet, kulaklık uydu yayını ve televizyon hizmetlerinden yararlanarak ortalama 13 saat boyunca sıkılmayacak bir yolculuk yapma imkanı bulabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir