Esenler Konya otobüs bileti fiyatları

İstanbul şehrinde ulaşımı en kolay otogarından birisi olan Esenler Otogarı Türkiye şehirlerinin dört bir yanına ulaşım yapabileceğiniz bir otogardır ve bu otogar 1994 yılında kurulmuştur. Halkın yaygın olarak kullanmış olduğu bu otogara ulaşım yapmak isteyen kişiler ister otobüsler vasıtasıyla ister metro vasıtası ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler. Bayrampaşa Otogarı olarak da bilinen bu mekan içerisinde onlarca firma binlerce yolcuya hizmet sunar. Bu otogardan Konya’ya gitmek isteyen yolcular da aynı şekilde kolaylıkla bilet bulabilirler. Firmaların çok olması sebebiyle bilet fiyatları da uygun olarak satışa sunulmaktadır. Özellikle bu otogara ulaşım sağlayan yolcuların İstanbul’da gitmek istedikleri ilçeleri servis imkanı olması da kullanım sıklığının artmasına zemin hazırlamaktadır. Otogar içerisinde bekleyen bilet satış personelleri uygun fiyatlı Konya biletlerini satın almanız için size gereken kolaylığı yapacaklardır.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Esenler Otogarı’nda Konya bilet satış firmaları çok fazla olduğundan dolayı uygun fiyatlı biletleri kolaylıkla bulabilirler. Esenler Konya otobüs bileti fiyatları Ortalama olarak 85 liraya satılır. 85 lira ödeyerek almış olduğunuz otobüs bileti 10.30 saat yolculuk yapabilmenizi sağlayarak Konya’ya size ulaştıracaktır. Bu otogardan Konya’ya yaklaşık 3 adet firmadan bilet alabilirsiniz. Ancak biletlerinizi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur yolculuk süreniz olmalıdır. Bazı firmalar 12 saat yolculuk süresi belirlerken bazı firmalar 10 saat 10 dakika yolculuk süresi belirlemiştir. Alacağınız bileti uygun fiyatlı olması kadar yolculuk süresi ve otobüslerin konforları da önemlidir.

72 liralık otobüs bileti eski tip otobüslerde yapılırken 85 liralık otobüs bileti sayesinde iki artı bir ultra lüks otobüslerde yolculuk yapabilirsiniz. 85 liraya Satın almış olduğunuz Konya otobüs biletleri ile yolculuk yaparken otobüsün sınırsız wifi hizmetinden ve ikramlarından faydalanabilmeniz söz konusudur. Bu sebeplerden dolayı alacağınız otobüs biletlerini almadan önce yolculuk yapacağınız otobüsün konforu hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Aksi takdirde ortalama 11 saat yolculuk yapacağınız otobüste rahatsız olur ve konforsuz bir yolculuk yaparsınız. Esenler Otogarı’nda Konya’ya ulaşım hizmetleri sabah 7 saatlerinde yapılabilirken akşam 1.20 saatlerinde de yapılabilmektedir. Bu otogardan Konya’ya haftanın her günü ve günün her saati otobüs bileti bulmak mümkündür.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir