Erzurum Esenler otogarı ucuz bilet

İstanbul şehrinin en büyük ve en eski otogarlarından birisi olan Esenler Otogarı her gün binlerce yolcunun ulaşım yapmak için kullandığı ulaşım ağının büyük ölçüde sağlandığı bir otogardır. Türkiye’nin her yerine Esenler otogarından otobüslere binerek ulaşmak mümkündür. Esenler Otogarı’nda bütün şehirlere kolaylıkla ucuz fiyatlı biletler bulabilirsiniz. 1994 senesinde açılmış olan otogardan Erzurum’a gitmek isteyen yolcular kolaylıkla otobüs biletlerini satın alabilirler. Özellikle birden fazla firmanın bulunması sebebiyle, biletlerini ucuza satın almak isteyen yolcular ucuza bilet bulma imkânını bu otogardaki çeşitlilik sebebiyle bulabilirler. Otogar kolay ulaşılacak bir yerde olduğu için ve ulaşım araçlarını fazla olması sebebiyle de ve yolcular tarafından tercih edilir. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Esenler otogarına ulaşım yapmak isteyen yolcular Anadolu Yakası’ndan vapurlara binerek Eminönü’ne gelebilirler. Eminönü’nden sonra metroya ulaşım sağlayarak kolaylıkla Esenler otogarına ulaşabilirler.

Avrupa Yakası’nda bulunan Esenler Otogarı’nda Erzurum’a gitmek için ucuz bilet almak isteyen yolcular haftanın her günü ve günün her saati uygun fiyatlı biletleri kolaylıkla bulabilirler. Saat 9.30’da 10.00’da, öğlen saatlerinde ve akşam saatlerinde Erzurum’a otobüs biletlerinizi bulabilirsiniz. Memleketleri olan Erzurum’a gitmek için bu otogarı tercih eden yolcular ulaşımın kolay olması sebebiyle eşyalarını da rahatlıkla getirebilmektedirler. Turizm amaçlı Erzurum’a gitmek isteyenler ise yine aynı şekilde istedikleri saatlerde ucuz bilet bulabilme imkanı bulacaklardır. İstanbul Esenler Otogarı Bayrampaşa Otogarı olarak da bilinir ve buradan Erzurum’a satılan otobüs biletlerini ortalama olarak 90 liraya satın alabilirsiniz.

Ortalama 90 liradan alabileceğiniz Esenler otogarından Erzurum’a otobüs biletlerini yaklaşık olarak 9 adet firmada bulabilirsiniz. Alacağınız ucuz otobüs biletlerini alırken dikkat etmeniz gereken iki şehir arasında kaç saat yolculuk yapacağınızdır. Bir firmadan 90 liraya alacağınız otobüs bileti ile iki şehir arasında 20 saat yolculuk yapabileceğiniz gibi başka bir firmadan alacağınız 110 liralık otobüs bileti ile de 20 saat yolculuk yapabilirsiniz. Esenler otogarından Erzurum’a alacağınız otobüs biletlerini 9 adet firmadan alırken yapacağınız yolculuk 17 saat ile 20 saat arasında değişiklik gösterir. Bu otogarda Erzurum’a 9 firma günlük sefer sayısı olarak 21 adet sefer düzenler. Şu anda bu firmaların vermiş olduğu en uygun bilet fiyatı 80 lira en pahalı bilet fiyatı ise 120 liradır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir