Ordu-Giresun aktarmasız ucuz uçak bileti

Ordu ile Giresun arasında bulunan ve denizin doldurulmasıyla yapılan havalimanına İstanbul’dan gelen uçaklarla iniş yapabilmek için aktarmasız uçak bileti bulunmaktadır. Karadeniz Bölgesinde yer alan şehirlerden olan Ordu’nun 750 bin civarı olup çok sayıda doğal güzelliği bulunmaktadır. Bundan dolayı da yıl içinde çok sayıda turist buraya gelmekte ve kenti ziyaret etmektedir. Ayrıca kent merkezinde de Ordu pidesi, Ordu tostu gibi yerel lezzetleri tatma fırsatı elde edilmektedir. 450 bin nüfusa sahip olan Giresun ise Doğu Karadeniz Bölgesinde yer almakta ve Ordu’ya komşu durumundadır. Kente gelen kişilerin gidebileceği çok sayıda restoran ve kafe bulunmaktadır. İnsanlar doğal güzellikleri gördükten sonra buralara gelerek yöresel yemekleri tadabilmektedir.

İstanbul’dan Ordu-Giresun Havalimanına gelmek isteyen kişiler için çok sayıda alternatif bulunmaktadır. Söz konusu alternatiflerin bir kısmı Sabiha Gökçen Havalimanından kalkış yaparken diğer kısmı ise Atatürk Havalimanından hareket etmektedir. Türk Hava Yolları, Anadolujet ve Pegasus gibi farklı firmalarla söz konusu yolculuk gerçekleştirilebilmektedir. Anadolujet ile yolculuk yapacak kişiler için gün içinde birden fazla sefer yapılmaktadır. Söz konusu firma ile yolculuk yapacak kişilerin alabilecekleri biletlerin ücretleri ise 202 TL’dir. Fakat biletlerin seyahat tarihi ile bilet alınma tarihleri birbirinden uzaklaştıkça ödenmesi gereken miktar daha da azalmakta ve 102 TL’ye kadar düşmektedir. Bundan dolayı da insanların daha uygun fiyata bilet alabilmesi için biletlerini önceden alması gerekmektedir.

Ordu-Giresun havalimanına gitmek isteyen kişiler için bir başka seçenek ise Türk Hava Yollarıdır. Günde ortalama 2 sefer yapan firmayla yolculuk yapabilmek için ödenmesi gereken miktar ise 232 TL’dir. Fakat daha erken alınacak biletler ile söz konusu tutar aşağı seviyelere inmekte ve 122 TL olmaktadır. Pegasus ile yolculuk yapmak isteyenlerin ödeyecekleri ücretler ise 206 TL’dir. Fakat erken rezervasyon ile biletlerini daha önce alan kişilerin ödemesi gereken ücret 61 TL’ye kadar düşmektedir. Söz konusu fiyatlar genel olarak bu şekildedir ve insanlar daha az ücret ödemek için mutlaka biletlerini çok erken almalıdır. Böylece maddi olarak daha rahat bir şekilde seyahat edilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir