Sabiha Gökçen Kayseri ucuz uçak biletleri

Anadolu topraklarında bulunan önemli kentlerinden birisi olan Kayseri ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arasında yapılacak yolculuklar için ucuz uçak bileti alabilmek için birçok seçenek bulunmaktadır. Anadolujet ve Pegasus gibi firmalar ile belirtilen havalimanları arasında yolculuk yapılabilmektedir. Anadolujet ile seyahat etmek isteyenler için her gün uçak seferi bulunmakta ve günlere bağlı olarak fiyatlar farklılık göstermektedir. Saat 14:00’te hareket eden uçak 15:15’te Kayseri’ye iniş yapmaktadır. Bunun dışında 20:05’te farklı bir sefer daha bulunmaktadır. Yolculuğun toplam süresi 1 saat 15 dakikadır ve yolculuk için ödenmesi gereken ücret 242 TL’dir. Burada belirtilen ücret bir sonraki gün için alındığında ve yoğunluğa bağlı olarak geçerli olmaktadır. Daha sonraki günler için alınacak biletlerin ücretleri 50 TL’ye kadar düşmektedir.

Kayseri’ye gitmek isteyen yolcuların yukarıda belirtilen durumdan dolayı biletlerini erken almaları gerekmektedir. Aksi durumda ödemeleri gereken ücret beş katına kadar çıkabilmektedir ki bu da insanları maddi olarak ciddi zarar sokabilmektedir. Pegasus ile yolculuk yapmak isteyenler için ise 07:00, 18:50 ve 20:45’te seferler düzenlenmektedir. Bu saatler güne bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Pegasus’tan bir gün sonrası için alınacak biletlerin fiyatları 266 TL ile 311 TL arasında değişmektedir. Seferlerdeki yoğunluğa bağlı olarak fiyatlar bu şekilde olmaktadır. Fakat ileri tarihe alınacak biletler için ödenmesi gereken ücretler ise çok daha uygun fiyatlıdır. Pegasus ile seyahat etmek isteyenlerin ileri bir tarih için alacakları biletler yalnızca 51 TL’dir.

İstanbul ile Kayseri arasında yolculuk yapacak olan kişiler neredeyse günün her saatinde uçak bulabilmektedir. Özellikle Pegasus tarafından bazı günlerde beş defa sefer düzenlenmekte ve bundan dolayı da insanlar istedikleri saatlerde ya da bunlara yakın uçuşlar bulabilmektedir. İki kent arasında yolculuk yapmak isteyenler için aktarmalı uçuş yoktur. Bunun nedeni ise iki kentin birbirine yakın ve arasında da çok sayıda sefer olmasıdır. Aktarmalı uçuşların daha uzun sürmesi ve fiyat olarak da pahalı olmasından dolayı insanlar tarafından fazla tercih edilmemektedir. Diğer illerdeki aktarmalı uçuşlarda bu nedenlerden dolayı çok fazla ilgi görmemektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir