Pendik sahili restoran fiyatları

Pendik sahil üzerinde çok sayıda restoran bulunmakta ve bunlar sunmuş olduğu yemeklere bağlı olarak farklı ücretler talep etmektedir. Restoranların fiyatları hakkında net bir şey söylemek neredeyse imkansız olsa da tek tek ele alındığında yemeklerin fiyatları hakkında biraz daha net konuşulabilmektedir. Burada bulunan mekanlardan bazıları dünya mutfağından örnekler sunarken bazıları balık üzerine hizmet vermektedir. Bundan dolayı da hepsinin fiyatları ciddi farklılık gösterebilmektedir. Burada yer alan restoranlardan bazıları diğerlerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Bunun temel sebebi ise verilen kaliteli hizmet ve yemek çeşitleri olarak gösterilmektedir. Balkan yemeklerini sunan mekanlardan bir tanesi diğerlerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Alkol de bulunan restoranda iki için ödenmesi gereken ücret ortalama 150 TL olarak dikkat çekmektedir.

Pendik sahilinde ilgi göre yerlerden bir tanesi de balıkçılar olup insanlar deniz kenarında balık yemeyi daha fazla tercih etmektedir. Bundan dolayı da sahilde deniz ürünleri üzerine hizmet veren çok sayıda restoran bulunmaktadır. Buralarda hemen her çeşit deniz ürününü bulmak mümkündür. Ülkemizde bulunmayan ya da çok az bulunan deniz ürünleri dahi buralarda yer almakta ve dileyen kişiler bunlarla yapılmış yemekleri tada bilmektedir. Salata ve tatlı çeşitlerinin yanında farklı içeceklerin de yer aldığı balıkçılarda iki kişi için ödenmesi gereken ücret ortalama 150 TL’dir. Fakat bu fiyat ortalama olup bazı mekanlarda 120 TL’ye de balık yemek mümkün iken bazılarında ise 270 TL ödeme yapılması gerekebilmektedir.

Pendik sahilinde bulunan restoranlardan bazıları da ızgara türünde yemekler çıkarmakta ve müşterilerine sunmaktadır. Bunların sayısı da azımsanmayacak kadar fazla olup insanların bir bölümü de sahilde ızgara yemeyi tercih etmektedir. Balıkçılara göre nispeten daha ucuz olduğu söylenebilecek bu mekanlarda insanlar salata, tatlı ve farklı içecek türleri de bulabilmektedir. Böyle yerlerde iki kişilik yemeğe ödenmesi gereken ücret ortalama 70 TL’dir. Fakat tercih edilecek yemeğe bağlı olarak söz konusu miktar yükselebilmektedir. Bunların dışında kafe tarzında hizmet veren yerler ve tatlıcılarda bulunmaktadır. Yemeklerden sonra insanlar buralara gelerek bir şeyler içerek sahilin keyfini çıkarmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir