Harem Sakarya ucuz otobüs bileti

Harem Otogarından Sakarya gitmek isteyenler ucuz otobüs bileti bulmak istiyorlarsa biraz araştırma yapmaları gerektiği gibi önlerinde çok fazla seçenekte yer almamaktadır. İstanbul ile Sakarya arasındaki mesafe kısa olduğu için iki şehir arasında sınırlı sayıda firma harem ile Sakarya arasında hizmet vermektedir. Bu firmalardan birisi Sakarya İline ait olan VİP firmasıdır. Firma sabit fiyat politikası doğrultusunda müşterilerine bilet satışını 29 TL üzerinden yapmaktadır. Haftanın her günü aynı fiyat politikası ile sabah 07:00 ile akşam 22:00 arasında her 45 dakika bir karşılıklı sefer düzenlemektedir. Harem Sakarya arasında ucuz otobüs bileti almak isteyenler internet üzerinden biraz araştırma yaptıklarında karşılarına Isparta Turizm çıkmaktadır.

Sadece akşam servisi bulunan Villa Turizm firması fiyat politikasını uygun tutarak Sakarya’ya yolculuk yapmak isteyenlere 20 TL gibi bir fiyat vermektedir. Bunun yanında haftanın her günü belirli saatlerde hizmet sunan Isparta Turizm firması 25 TL’ye, Ben Turizm firması 28 TL’ye ve Sev Turizm firması ise 26 TL’ye Sakarya’ya gitmek isteyen yolculara hizmet vermektedirler. Ancak bu firmalar günün belirli saatlerinde hizmet verdikleri için her an bulma ve gitme şansınızı bulamayabilirsiniz. Firmalar arasındaki rekabet daha çok müşterilerin işine yararken, Harem ile Sakarya arasında seyahat sürenizde yaklaşık 1 saat 30 dakika tutmaktadır. Eğer ucuz otobüs bileti bulmak istiyorsanız gideceğiniz saate göre firma tercihinizi yapabilirsiniz.

Ucuz otobüs biletinizi bulup Sakarya’ya gitmişken mutlaka Sapanca Gölünü, Kent Parkı, Beş Köprüyü mutlaka geziniz. Sakarya İl Orman Tabiat Parkında gezi yaparak, Deprem Müzesini görmeden, Serdivan Planetaryum gözlem evleri ve gök evlerini gezmeden ayrılmamalısınız. Şehir merkezinde yer alan tarihi camiler ve tarihi yapıları, Sakarya ve Kuvayı Milliye müzesi, Yaylası, gölleri ve deresini yer aldığı doğal güzellikleri görülmeye değer yerlerdendir. Gezmeye gitmişken sağlığı düşünenler için Taraklı ve Akyazı da bulunan termal turizm merkezlerine uğradıklarında hem tatillerini yapabilecekler hem de sağlıklarına kavuşacaklardır. Size sunulan ucuz otobüs bileti arasında hangisini tercih edeceğiniz ve gezi planınızı nasıl belirleyeceğiniz tamamen size kalmış olmakla beraber gitmen şehir hakkında kısa bir araştırma yapmanızı tavsiye etmekteyiz

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir