Esenler Düzce otobüs biletleri

İstanbul Esenler otogarından Düzce ilçesine gitmek isteyen yolcular için farklı otobüs firmaları tarafından sunulan bilet seçenekleri bulunmaktadır. Düzce’nin Ankara ile İstanbul arasında olmasından dolayı buralar arasında sefer yapan otobüs firmaları Düzce’ye gidecek olan yolcuları da almaktadır. Bundan dolayı Düzce ile Esenler arasında yolculuk yapmak isteyen kişiler için çok sayıda alternatif bulunmaktadır. Söz konusu firmalardan bazıları sabit ücret isterken bazıları ise duruma göre farklı ücret talep edebilmektedir. İki merkez arasında hizmet veren firmalardan bir tanesi Metro Turizm’dir. Ülke çapında hizmet veren firma İstanbul ile Düzce arasında da seferler yapmaktadır. Bunlardan bazıları Anadolu yakasından yapılırken geneli Esenlerden yapılmaktadır. Saat başına seferlerin olduğu söylenebilir ve bunlardaki bilet ücretleri ise 45 TL’dir.

Esenler ile Düzce arasındaki mesafe yaklaşık olarak 225 km olup yolculuğun tamamı 3 saat sürmektedir. Fakat trafiğe bağlı olarak süre biraz daha yükselerek 3 saat 30 dakika olmaktadır. İki merkez arasındaki yolculuk için hizmet veren firmalardan bir tanesi de Düzce Güven olup gün içinde birkaç sefer yapmaktadır. Bilet fiyatları ise 45 TL olup dönemsel olarak farklılık göstermemektedir. Yani bugün alınan bilete ödenecek ücret ile bir hafta sonrası için alınacak bilete ödenecek toplam ücret aynıdır. Fakat otobüs hareket etmeden önce boş yer olması durumunda bazen ciddi indirimler yapılabilmektedir. Böyle bir zamana denk gelinmesi durumunda çok daha uygun fiyata yolculuk yapılabilmektedir.

İki kent arasında hizmet veren firmalardan bir tanesi de Çorum Kargı olup gün içinde 8 defa sefer yapmaktadır. Seferler Düzce’ye yapılmamasına rağmen buradan geçmesinden dolayı buraya da yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Bilet fiyatı ise 40 TL’dir. Bunun dışında Ankara’ya ve Ankara üzerinden farklı illere giden birçok firma Düzce’ye yolcu taşımaktadır. Fiyatlar ise ortalama olarak 45 TL’dir. Uzun zaman Bolu’ya bağlı olan Düzce yakın zamanda il olmuştur. Karadeniz Bölgesinde bulunan Düzce yukarıda bahsedilen konumundan dolayı kısa zamanda gelişmeyi başarmış ve gelişimine de devam etmektedir. İstanbul Esenler ise otogarı ile bilinmekte ve buradan tüm ülkeye otobüsler gitmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir