Türk Telekom kullanıcılarına özel kampanya

Anadolujet tarafından yapılan duyuruda Türk Telekom kullanıcılarına özel bir kampanya yapıldığı ve bu kampanya sayesinde yolcuların biletlerini çok daha uygun fiyatlara alabileceği belirtilmektedir. Söz konusu kampanyadan yararlanabilmenin ilk şartı Türk Telekom kullanıcısı olmaktır. Kampanyanın süresi ise kısıtlı olup 25 Aralık 2017 tarihinde başlamakta ve 31 Aralık 2017 tarihinde sona ermektedir. Yani bir anlamda yılın son kampanyası düzenlenmekte ve kampanyadan yararlananlar biletlerinde indirim fırsatı elde etmektedir. Yukarıda belirtilen tarihlerde bilet alan kişilerin, biletlerini firmanın internet adresinden almaları durumunda tek yön için 25 TL, gidiş-dönüş için ise 50 TL indirim fırsatı sunulmaktadır. Burada unutulmaması gereken husus söz konusu indirimden yararlanabilmek için biletlerin mutlaka firmanın resmi internet sitesinden alınması gerekmektedir.

Yukarıda genel hatlarıyla anlatılan kampanyadan yararlanarak alınacak olan biletler istenilen tarihe alınamamaktadır. İndirimden yararlanmak isteyen yolcuların belirtilen tarihler arasında bilet almaları gerekmektedir. Anadolujet tarafından bildirilen tarih ise 8 Ocak 2018 ile 31 Mart 2018 tarihleridir. Bu tarihlerde uçak yolculuğu yapmak için alınan biletlerde yukarıda belirtilen miktarlarda indirim yapılmaktadır. Söz konusu indirimlerden yararlanmak için izlenmesi gereken bazı yollar vardır. Bunun haricinde yapılan işlemler geçersiz sayılmakta ve indirim uygulaması yapılmamaktadır. Öncelikle firmanın internet adresine girilerek bilet aldıktan sonra kredi kartı ile ödeme sayfasına geçiş yapılması gerekmektedir. Buradan da “Türk Telekom Kampanyası” seçeneğinin seçilmesi gerekmekte olup fırsat koduna sahip olunmalıdır.

Fırsat kodunu elde etmenin iki farklı yolu olup bunlardan ilki Türk Telekom Avantaj uygulaması üzerinden almaktır. Bu uygulama üzerinde bulunan “Fırsat Kodu Al” bölümünün tıklanması gerekmektedir. Uygulamaya sahip olmayanlar ise SMS ile fırsat kodunu alabilmektedir. Bunun için yapılması gereken ise ANADOLUJET yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak kimlik numarasının yazılması ve ardından da 6262’ye mesaj atılması gerekmektedir. Daha sonra fırsat kodu SMS olarak bildirilmektedir. Ayrıca bilet alım aşamasında 19 Ocak 2018 tarihi ile 5 Şubat 2018 tarihleri arası geçerli değildir. Firma söz konusu tarihleri devre dışı bırakmıştır. Ayrıca kampanya sadece 20 bin koltuk için geçerlidir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir