Artık Telefonlardan bilet takip ediliyor

Telefonlarınızdan internet adresine giriş yaparak kampanyalar bölümüne girebilir ve Pegasus’un sizin için sunduğu kampanyalar hakkında detaylı bilgileri listeler halinde görebilirsiniz. Kampanyalar bölümünde bulunan kampanyaları görüntüledikten sonra sizin için en uygun kampanyayı seçerek bilet rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Biletinizi internet üzerinden almak için kredi kartınızın veya banka kartınızın internet kullanımına açılmış olması gerekmektedir. Banka kartınızı veya kredi kartınızı internet ortamında kullanıma açtırmamış iseniz bu adres üzerinden sadece kampanyalı uçuşlar için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonunu yaptırdığınız biletinizi havaalanından veya size yakın bir Pegasus acentesinden alabilirsiniz.

Pegasus Hava yolları şirketinin müşterileri için kolaylık amacıyla hizmete sunduğu özelliklerinden birisi de müşteri temsilcileridir. 0888 228 12 12 numarasını arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Görüştüğünüz müşteri temsilcileri size Pegasus’un sunduğu kampanya ve fırsatlar hakkında detaylı bilgiler vereceklerdir. Siz de bu kampanyalardan size uygun olanı tercih ederek ucuz bilet almanın keyfini yaşarsınız. Pegasus müşteri hizmetlerinden uçuşunuz hakkında da teknik destek almanız mümkündür. Pegasus müşteri hizmetleri haftanın her günü ve günün her saati destek vermektedir.

Pegasus Hava yolları şirketinin birçok şehrin ilçesinde müşteriler için kullanıma açtığı acenteleri vardır. Acentelerin amacı gelen müşterileri yardım almak istedikleri konuda bilgilendirmek, müşterilere kampanya ve fırsatlar hakkında bilgi vermek, bilet satışı ve rezervasyonunu yapmaktır. Siz de size en yakın olan Pegasus acentelerinden birine giderek kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Pegasus’un sizler için sunmuş olduğu kampanya ve fırsatları yakalayarak ucuza bilet alarak uçuşlarınızdan tasarruf sağlayabilirsiniz. Pegasus acentelerinde internet ortamında rezervasyonunuzu yaptığınız biletin ücretini ödeyerek bilet kesme işleminizi yaptırabilirsiniz. Pegasus ile uçmaya karar vermiş iseniz sizin için önerimiz biletinizi pegasus’un resmi internet sayfasından almanız veya rezerve ettirmenizdir. Çünkü pegasus resmi internet sitesi üzerinden yapılan uçuş planlamalarında komisyon uygulaması yapmamaktadır. Pegasus acenteleri uçak biletlerinin fiyatları üzerine kendi komisyonlarını da koymaktadırlar. Bu sebeple alacağınız ucuz biletten edeceğiniz tasarruf oranı düşebilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir