AnadoluJet Kıbrıs seferlerini artırdı

Anadolunun her yerine uçan AnadoluJet ve buna ek olarak Kıbrıs’a da seyahat düzenleyen Anadolu Jet sonunda Kıbrıs’a olan uçuş seferlerini hatırı sayılacak ölçüde arttırmıştır. Kıbrıs’a özellikle Ankara’dan ve İstanbul’dan pek çok sefer düzenlense de Anadolu Jet ile sınırlı sayıda sefer düzenlenmekteydi. Diğer hava yolu firmalarına göre çok daha ekonomik fiyatlar ile uçuş gerçekleştirmeyi hedefleyen ve gerçekten de bu hedefini gerçekleştirmek üzere pek çok promosyonlu bileti satışa sunan Anadolu Jet’in Ankara-Kıbrıs seferlerini arttırması ucuza ama kaliteli uçmak isteyen yolcular için çok kıymetli bir fırsat olmuştur. Kampanya kapsamında Ankara’dan Lefkoşa Ercan Havaalanına zaten var olan seferlerine ek olarak Anadolu Jet tarafından Cuma ve Pazar günlerine yeni uçuşlar eklenmiştir.

“Uçmayan Kalmasın” sloganıyla havacılık sektörüne giren Anadolu Jet hava yolu firmasının gerçekleştirdiği pek çok kampanyalı uçuş fırsatlarından biri de artık daha fazla uçuş sayısı ile Ankara-Kıbrıs arasında gerçekleştirilecek uçuşlardır. Yaklaşık 5 uçak ile yola çıkan firmanın şu an için 30’dan fazla uçağı ve birbirinden farklı 45 rotası bulunmaktadır. Anadolu’nun her yerine uçmayı hedefleyen ve bunu hakkıyla başaran firmanın geniş uçuş ağı sebebiyle pek çok kampanya düzenlediği görülmektedir. Normal şartlar altında da diğer uçuş firmalarına göre ekonomik anlamda daha hesaplı uçuşlar gerçekleştiren firmanın son günlerde düzenlediği yeni kampanyalardan biri de Kıbrıs’a gerçekleştirilecek uçuşların sayısının arttırılması olmuştur.

Özellikle Kıbrıs’ta hafta sonunu geçirmek isteyen insanların talepleri doğrultusunda en çok yoğunluğun yaşandığı Cuma ve Pazar günlerindeki seferlere ek olarak yeni seferler dahil edilmesi çok mühimdir. Kampanya kapsamında; 01 Aralık 2017- 05 Ocak 2018 tarihleri arasında saat 12:10’da, 07 Ocak-04 Şubat 2018 tarihleri arasında saat 12:35’de ek seferler düzenlenecektir. Sadece bu tarihlerde değil, 12 Ocak- 02 Şubat 2018 tarihleri arasında Cuma günleri saat 12:10’da, 09 Şubat-23 Mart 2018 tarihlerinde hem Cuma hem de Pazar günlerinde saat 12:35’de ek seferler gerçekleştirilecektir. Gerçekleştirilecek tüm ek seferlere ulaşabilmek ve özellikle güncel seferler için hava yolu firmasının web adresi ziyaret edilmelidir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

1 Yorum

  1. Şirin Reply

    Diğer uçak firmaları aktarmasız uçuş yapıp seferleri artırsa daha güzel olur hadi biz thy fiyatlarından dolayı eleştirirken diğerleri ise seferlerini günde 2 defa yaparak saatleri bile anlamsız olunca günü birlik gidip gelemiyoruz bazen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir