Atatürk Havalimanı adres bilgileri

İstanbul Atatürk Havalimanı onlarca farklı birimi içinde barındırdığından adres bilgileri her birim gönderilerinde ve erişiminde için bulunduğu noktayı gösteren ve kendi içinde farklılaşan adres bilgisine ihtiyaç duyar. İstanbul Atatürk Havalimanı bir çok komplike yapı ve tesisten oluşan, içerisinde yolculuk öncesi ve sonrası süreçlerin gerektirdiği temel birimlerden ulaşıma, yolcuların yiyecek ihtiyacından kişisel bakım ihtiyacına, hediyelik eşyadan sağlık birimine kadar birçok insani gereksinimleri karşılamak üzere kurulmuş çok sayıda birimden oluşmaktadır. Bu kadar çok birimin tek bir adres bilgisi ile iletişim kurması mümkün olamayacağından bir çok adres bilgisi ile karşılaşılabilmektedir. Adres denildiğinde akla ilk gelen posta adresi olsa da e-posta, web adresi gibi farklı adresler de bulunmaktadır.

Kargo ve mektup gibi yöntemler ile iletişim kurmak için açık adres olarak İstanbul Terminal İşletmeciliği AŞ İstanbul Atatürk Havalimanı Uluslar Arası Terminali 34149 Yeşilköy, İstanbul, Türkiye adresi temel resmi adres olarak kullanılmaktadır. Yurt içinden arayanlar 444 9 TAV, yani 444 0 828 numaralı çağrı merkezi telefonu ile, yurt dışından arayanlar 0090 444 9 TAV, yani 0090 444 9 828 numaralı çağrı merkezi telefonunu ile iletişime geçebilirler. Atatürk Havalimanına +90 212 463 30 00 santral numarasından, +90 212 465 5050 faks numarasından, http://www.tavairports.com web adresinden, info@tav.aero e-posta adresinden, müşteri ilişkileri için cr@tav.aero e-posta adresinden, insan kaynakları ile www.tav.jobs web adresinden iletişime geçilebilir.

İstanbul Atatürk Havalimanının yatırımcı ilişkileri birimleri ile TAV Havalimanı Holding Merkez Yönetim Binası İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali 34149 Yeşilköy, İstanbul adresinden, yatirimciiliskileri@tav.aero e-posta adresinden, +90 212 463 30 00 telefon numarasından ve +90 212 465 31 00 faks numarasından iletişime geçilebilir. İletişime geçilmesi istenilen birimin dahili telefon numarası biliniyorsa müşteri hizmetlerine bağlanmaksızın ulaşmak da mümkündür. Ayrıca gerek bilgisayar üzerinden gerekse akıllı cihazlardan uygulama indirilerek @TAVairports adresi ile facebook, @tavairports’s adresi ile instagram, @TAVairports adresi ile twitter ve TAVAirports adresi ile You Tube hesaplarından sosyal medya üzerinden İstanbul Atatürk Havalimanı ile 7 gün 24 saat sınırsız olarak iletişime geçmek mümkündür.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir