S.Gökçen Havalimanı VİP Hizmetleri

Tüm havalimanlarında verilen VİP hizmeti ile yolcular tarafından çok sık bir şekilde tercih edilen lounge hizmetleridir, bu hizmetler çok yoğun ilgi görmekte olup bundan dolayı bazı bankalar ve havayolları lounge hizmetleri ile ilgili kampanyalar yapmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanında iki adet lounge hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetlerden bir tanesi yurtiçi yolculuk yapan kişiler için iç hatlar terminalinde bulunurken diğeri ise yurtdışı yolcularının kullanımı için dış hatlar terminalinde bulunmaktadır. Lounge hizmetinden yararlanmak için belli bir ücret ödemek ve bunun dışında da bazı şartlara sahip olmak gerekmektedir. Yani bu hizmetleri kullanmak için ücret ödemek bazen yeterli olmamaktadır.

İstanbul Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanında insanların daha rahat etmesi için çeşitli hizmetler verilmekte olup bu hizmetlerin bazıları ücretsiz olarak verilirken bazıları ise ücretlidir. Ücretli olan bazı hizmetler VİP olarak nitelendirilmekte ve bu hizmetleri alan yolcular havalimanı içerinde hem kendileri özel hissetmekte hem de burada keyifli zamanlar geçirmektedirler. Sabiha Gökçen Havalimanında verilen çeşitli VİP hizmetleri bulunmakla beraber yolcular tarafından en fazla tercih edilenler arasında VİP transfer hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmette havalimanına gelen yolcular, lüks araçlarla havalimanından alınarak istenilen noktalara götürülmektedir. Lüks araçları kullanan şoförler de bu hizmete dâhildir. Bu hizmeti bazı havayolu şirketleri verdiği gibi araç kiralama hizmeti veren firmalarda müşterilerine böyle hizmetler vermektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanında normal yolcuların kullanımı için bölümler bulunurken bunun dışında bazı özel yolcular içinde VİP salonu bulunmaktadır. Bu salonu TBMM tarafından bildirilen özel kişilere tahsis edilmiş durumda olup bildirilen liste dışında kimsenin bu bölümü kullanmasına izin verilmemektedir. Sabiha Gökçen Havalimanında bulunan VİP hizmetlerinden en fazla bilinenleri bu şekilde olup bunun dışında da farklı hizmetler bulunmaktadır. VİP hizmetlerinin bazılarını kullanmak için ücret ödemek yeterli iken bazılarını kullanmak için ise ücretin dışında da bazı şartlara sahip olmak gerekiyor. Bu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve kullanım şartlarını net olarak öğrenmek için Sabiha Gökçen Havalimanında bulunan danışma hizmetlerinden bilgi alınabilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir