S.Gökçen Havalimanı İç hatlar

Sabiha Gökçen Havalimanının iç hatlar bölümünde gelen ve giden yolcu bölümleri bulunmakta ve yolcular kendileri için olan bölümü kullanmaktadır. Çok sayıda uçağın inip kaktığı havalimanında böylece herhangi bir karışıklık yaşanmamaktadır. İç hatlar terminalinde yolcuların ihtiyaçlarının giderilmesi için birçok hizmet verilmektedir. Bu hizmetlerden bazıları ücretsiz olarak verilirken bazı hizmetler ise ücret karşılığı verilmektedir. Burayı kullanan yurtiçi yolcuları verilen hizmetten duydukları memnuniyeti bildirmekte ve hizmet kalitesini övmektedirler. Yolcular iç hatlar terminalinde otoparktan VİP servislere kadar birçok hizmete rahatlıkla ulaşabilmekte ve bu hizmetleri kullanarak havalimanında beklemesi gereken dakikalarda daha rahat etmektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı ülkemizdeki uçak yolculukların önemli bir merkezi olup farklı illerden gelen uçaklar yolcuları buraya taşımaktadır. Farklı illerden gelen yolcuların dışında, İstanbul’da bulunan ve başka illere gitmek isteyen yolcuların bir kısmı da bu havalimanını kullanmaktadır. Yurtiçi yolculuklar için kullanılan iç hatlar terminali bundan dolayı yıl içinde çok sayıda yolcuyu burada konuk etmekte ve onlara rahat bir ortam hazırlamaktadır. Ülkemiz içinde faaliyet gösteren çok sayıda havayolu şirketine ait uçak Sabiha Gökçen Havalimanını kullanmaktadır. Bu havayolları şirketlerine ait uçaklar neredeyse 2-3 dakikada bu havalimanına inmekte ya da buradan kalkış yapmaktadır. Sadece iç hatlara ait uçakların bile bu kadar yoğun olması havalimanını kullanan kişi sayısı hakkında fikir vermektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı iç hatlar terminalinde herhangi bir sorun yaşayan yolcular, rahatlıkla danışmadan yardım alabilmekte ve böylece sorunlarını rahatlıkla çözebilmektedir. Ayrıca yolcular danışma hizmetlerini kullanarak uçuşlar ve havalimanındaki diğer hizmetler hakkında bilgi alabilmektedir. Havalimanı için danışma büyük öneme sahip olup yolcuları bilgilendirme ve sorunlarının çözümünde yol göstermesi sayesinde havalimanında belli bir düzenin oluşmasına ciddi katkılar vermektedirler. İç hatlar terminalinde ayrıca lounge gibi VİP hizmetlerde bulunmakta olup isteyen yolcular burayı kullanabilmektedir. Bunun dışında araç kiralamak isteyen yolcular, havalimanında bulunan araç kiralama firmalarına ait firmalardan hizmet alabilmektedir. Böylece araç kiralamak için şehir merkezine gitmeye gerek kalmamaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir