Sabiha Gökçen Araç kiralama

İstanbul Pendik ilçesinde bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı içerisinde bir çok araç kiralama firmalarına hizmet ettiği gibi her yolcunun isteğini karşılayacak terminalleri bulunmaktadır. Bu havalimanına gün içinde binlerce yolcu gelmekte olup bu yolcuları birçok ihtiyacı havalimanı içerisindeki hizmetlerle karşılanmaktadır. Bu hizmetlerden bir tanesi de gelen yolcuları araç ihtiyacı olup yolcuların büyük kısmı bu konu ile ilgili olan ihtiyaçlarını araç kiralayarak gidermektedir. Bu havalimanında araba kiralamak isteyen yolcuların iki farklı seçeneği bulunmaktadır. Araçları ya Sabiha Gökçen Havalimanından kiralamaları gerekmekte ya da İstanbul’un çeşitli yerlerindeki araç kiralama hizmeti veren firmaları tercih etmeleri gerekmektedir. Yolcular bu seçenekler arasındaki seçimlerini şartları değerlendirerek yapabilmektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanına yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda yolcu gelmekte olup bunların birçoğunun araca ihtiyacı bulunmaktadır. Yolcular için sürekli taksi kullanmaktansa araç kiralamak hem daha ucuza gelmekte hem de daha rahat olmaktadır. Bundan dolayı araç ihtiyacı olan birçok kişi araç kiralama hizmeti almak için firma araştırması yapmakta ve bu firmalardan bir tanesini tercih ederek araç kiralamaktadır. Araç kiralamak için yolcular için ilk seçenek havalimanı içerisinde hizmet veren araç kiralama hizmeti veren firmalardır. Bu firmaların ofisleri havalimanının giriş katında bulunmakta olup müşterilere 7/24 hizmet vermektedirler. Burada ofisi bulunan firmaların birçoğu kurumsal yapıya sahip olup son derece kaliteli hizmet veren firmalar olarak bilinmektedir. Yine de araştırma yapmak gerekmektedir.

İstanbul’a gelen yolcular Sabiha Gökçen Havalimanında bulunan firmaları tercih ederek araç kiralama yapabilmektedir. Gelen yolcuların için yeteri kadar araç kiralama firması bulunmakta olup bu firmalar arasında istenilen arabalar rahatlıkla bulunabilmektedir. Bu firmalardan hizmet almak istemeyen yolcular, şehir merkezinde bulunan araç kiralama hizmeti veren firmaları tercih edebilmektedir. Bunun için yolcuların iki seçeneği bulunmakta olup bunun ilk seçeneği şehir merkezine giderek görerek araç kiralama ya da internet üzerinden bildikleri firmalardan araç kiralayarak firmanın aracı havaalanına getirmesini istemektedir. Yolcular için bu da farklı bir seçenek olarak bulunmakta olup daha önce araba kiralama yapılan firma varsa yolcular genellikle bu firmaları tercih etmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

1 Yorum

  1. Fahri Reply

    Araba kiralama yapacaklara önerilerim mevcut öncelikle sabiha gökçenden kesinlikle araç kiralamanız daha mantıklı olacaktır veya diğer havalimanlarından sebebi ise bir çok sokak arası yerler senetle verirken buralar ise resmi olarak araç verdiğini sigortalarını ise full yaptıklarını unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir