Gökçen Havalimanı adresi

Sabiha Gökçen Havalimanı nerede diye internetten veya yüz yüze sorulduğunda karşımıza ilk önce geleneksel anlatımlı adres tarifi şekli olan Pendik, İstanbul, Türkiye açıklaması gelmektedir. Geçmişte bir yerin adresi sorulduğunda postanenin karşısında çeşmenin yanında gibi tariflerle açıklanmaya çalışılan somut yer bildiren adreslerle karşılaşılırdı. Günümüzde de Sabiha Gökçen Havalimanının adresi aynı isimde başka bir yer bulunmadığından yola çıkılarak bulunduğu ilçe ve il ismi ile karşımıza çıkmaktadır. Oysa ki havalimanının isminden başka hiçbir bilgiye sahip olmayan bir yabancının bu adres bilgisi ile havalimanını bir rehber yardımı olmadan bulması mümkün değildir. Yine de Havalimanının posta adresi Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik, İstanbul, Türkiye olarak kayıtlarda geçmektedir.

Neyse ki Sabiha Gökçen Havalimanı ile iletişime geçecek olan bir kişi için günümüzde birçok farklı adres bilgisi vermek mümkün hale gelmiştir. Basit bir posta adresinin yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanına ilişkin adres bilgisi olarak e-posta, telefon, internet sitesi ve sosyal medya adresleri de kullanılmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanına 0 216 588 88 88 numaralı telefondan ulaşılabilir, ulaşmak istenilen birimin dahili telefon numarası biliniyor ise müşteri hizmetlerine bağlanmadan direk olarak ulaşılabilir. www.sabihagokcen.aero internet adresinden havalimanına elektronik ortamda ulaşılabileceği gibi sosyal medya üzerinden ise yaklaşık 25 bin kişi tarafından takip edilen @SabihaGokcen twitter adresinden SabihaGökçenAirport isimli ve twitter tarafından onaylı resmi hesabına ulaşılabilir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanının santral numarası olan 0 216 588 88 88 numaralı telefonun yanı sıra Genel Müdürlük santral numarası olan 0 216 588 80 00 numaralı telefondan ve yine Havalimanı Genel Müdürlüğünün 0 216 588 80 10 numaralı faksında da iletişim sağlanabilmektedir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Genel Müdürlüğünün ofis çalışma saatleri 08:00 ile 17:30 saatleri arası olmakla birlikte bir çok hizmet birimine 24 saat ulaşılabilmektedir. Kargo ve mektup gibi yöntemler ile iletişim kurmak için İstanbul Sabiha Gökçen Uluslar arası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme AŞ Sabiha Gökçen Havalimanı Terminal Binası Pendik 34912 İstanbul Türkiye adresi açık adres olarak kullanılabilir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

1 Yorum

  1. Saffet Reply

    Detaylı bir adres tarifi önce teşekkür ederim geçen gün aceleyle gitmem gerekiyordu sizin sayenizde daha hızlı bir gidiş sergiledim bu kadar detaylı sunulacağını hiç düşünmemiştim bile bu durumlarda acil lazım oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir