Otobüs bileti harem otogarda almak

Fiyatlar konusunda kararsızlığınız var ise otobüs biletini haremdeki otogarda bulunan firmalardan araştırıp hanginiz size uygun bütçenize göreyse alımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Harem otogarından ülkemizdeki hemen her ile otobüsler gitmekte ya da illerin çok yakın noktalarından geçerek yolcuları buralarda indirmektedir. Bazı iller şehirlerarası ana yollara uzak olduğundan ve bu illere giden yolcu sayısının az olmasından dolayı Harem otogarından ya da başka otogarlardan hareket eden otobüsler bu şekilde hareket etmekte ve yolcuları şehrin içerisine değil yakın bir noktasına bırakmaktadır. Bu illerin sayısı çok az olsa da durum bu şekilde olup diğer illerde ise otobüsler şehrin içerisindeki otogara girerek yolcuları buralara bırakmaktadır.

Bundan dolayı Harem otogarından bilet alınarak yurtiçinde istenilen hemen hemen bütün noktalara rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Harem otogarından bilet almak için yapılması gereken ilk şey hangi otobüs firması ile yolculuk edileceğine karar verilmesi gerekmektedir. Daha sonra bu otobüs firmasının Harem otogarında bulunan yerine giderek istenilen saatte bilet alınabilmektedir. Bilet alırken koltuk numarasının ya da bayan yanı gibi hususların da belirtilmesi gerekmektedir. Koltuk seçimi için yolcular genellikle ön taraflardan seçim yapmakta olup arka taraflardaki koltukların rahat olmadığı ve son derece gürültülü olduğundan şikâyet etmektedirler. Bunun dışında yolcular güneş gelen tarafa da bilet almamaya özen göstermektedir çünkü güneş gelen tarafa oturmak yolculuk boyunca ciddi rahatsızlık verebilmektedir.

Anadolu yakasında bulunan Harem otogarından Anadolu’daki şehirlere genellikle birden fazla otobüs firması yolcu taşımaktadır. Yolcular bilet alırken kaliteli firmalara yönelse de bilet ücretleri de önemli bir kıstas olarak dikkat çekmekte olup düşük ücretli otobüs firmaları daha fazla tercih edilmektedir. Bu durum yolcuların genel profillerine göre değişiklik gösterebilse de genel durum b şekilde olup bilet fiyatı daha düşük olan otobüs firmalarına olan ilgi her zaman daha fazla olmaktadır. Harem otogarından bilet alırken otobüs firmalarının istemiş olduğu bilgiler eksiksiz olarak verilmesi önemli bir husustur çünkü bu bilgiler sayesinde yolculara ve yüklerine sigorta yapılmakta ve olumsuz bir durumda oluşan zararlar karşılanmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir